Курс $ на 24.01.2019 USD/UAH = 24.0000
Концепти

PRONTO SPYDER

PRONTO SPYDER

На автосалоні в 1997 році в Детройті Chrysler представив Pronto Spyder: приклад інновацій в автомобілебудуванні, який виготовлений з надзвичайно міцної, легкої та вторинно переробленої пластмаси.
Кузов Pronto Spyder виготовлений з поліетиленглікольтерефталату. Цей матеріал набагато легший, ніж традиційні матеріали. Метод виробництва поліетиленглікольтерефталату Chrysler в порівняння з методом виробництва сталі може знизити витрати на 80%.

Крім того, Pronto Spyder має усі якості справжнього спортивного автомобілю: ДВЗ з турбонадуванням, 2,4 л, з потужністю в 147 кВт (200 к.с.), 18-дюймові диски з легкого сплаву, ковшоподібні сидіння зі шкіряною оббивкою, хромований важіль перемикання передач та панорамне вітрове скло. Завдяки розташуванню двигуна посередині з оптимальним розподілом ваги, низькому центру ваги та спортивної підвісці пластиковий гоночний автомобіль має відмінні показники.

Він має спортивний екстер’єр: зовні - через платино-сріблясте матове покриття кузову з обтікаючими лініями, усередині - салон зі шкіряною оббивкою кольорів вохра та беж.

* Відповідно до Директиви 1999/99/EC.