Курс $ на 05.04.2020 USD/UAH = 24.0000
Переваги

Авторизований сервіс – довіряйте професіоналам!

Авторизований сервіс – довіряйте професіоналам!

Пропонуючи нашим Клієнтам найкращий вибір нових моделей родини Chrysler, які уособлюють безпеку, надійність, потужність, інновації та комфорт, ми одразу дбаємо і про їхнє якісне сервісне обслуговування.

Висококваліфіковані спеціалісти наших сервісних центрів завжди знайдуть оптимальний підхід до кожного автомобіля, результатом якого стане тривала і надійна експлуатація «залізного коня» та відчуття постійної безпеки і комфорту у Власника - «рeace-of-mind».

Для досягнення цієї мети, ми постійно впроваджуємо програми підвищення кваліфікації персоналу на основі навчальних матеріалів виробника Chrysler Group LLC і дистриб’ютора.

Наші сервісні центри виконують весь спектр сервісних послуг, маючи необхідну технічну базу для обслуговування старіших моделей та інвестують у найновіше обладнання і спеціальний інструмент, призначений для обслуговування високотехнологічних новинок.

Доступ до актуальних баз даних і постійна підтримка технічних спеціалістів виробника є ще однією запорукою ефективного обслуговування в мережі офіційних сервісних центрів.

Найвищий рівень задоволення Власника від якості нашого обслуговування – наш пріоритет №1.

Список авторизованих сервісних центрів ви можете знайти тут.