Курс $ на 06.12.2019 USD/UAH = 24.0000
Гарантія

Базова гарантія на новий автомобіль

На кожен новий автомобіль Chrysler, який придбано у офіційного дилера в Україні, поширюється дворічна базовая гарантия, незалежно від пробігу*.

Під дію гарантії підпадають всі деталі, вузли та агрегати, які мають дефект внаслідок заводського браку або неналежної збірки. Гарантія на шини, розхідні матеріали, деталі з обмеженим строком експлуатації або такі, що піддаються природному зношуванню, не поширюється.

Гарантія на наскрізну корозію металічних панелей, видимих під час огляду автомобіля по периметру, складає сім років без обмеження пробігу.

Гарантія на оригінальні запасні частини, встановлені у офіційних дилерів (за винятком деталей, що використовуються під час регламентного технічного обслуговування, та акумуляторів), складає один рік або 20 тисяч км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

Інформація, розміщена на цій сторінці, є лише стислим витягом із гарантійних умов. Повні умови гарантії на автомобілі Chrysler, зазначені в Додатку до договору купівлі-продажу з гарантійними умовами.

Список авторизованих сервісних центрів ви можете знайти тут